Vytisknout

MR BCCCZ ve flyballu, Litoměřice, 17.-18.8.

Další flyballové závody se uskutečnili v Terezínské kotlině, jako již tradičně. Družstvo The Rebels III se umístilo na krásném 4.místě ve třetí divizi.

Vytisknout

Klubová výstava BCCCZ se zadáváním titulu Klubový vítěz, Zbraslav u Brna, 22.9.

Vyrazili jsme na poslední letošní výstavu. Díky Petře Malé za společnost.:-) Ráno nás uvítala Zbraslav pěkným deštěm, ale nakonec se počasí umoudřilo a začalo být pěkně. Moc jsem se těšila na kamarády a známé, popovídali jsme si, užili si výstavu a bylo fajn. Dasty byl ve třídě pracovní, získali jsme V1, CAC a tím jsme ukončili letošní výstavní sezónu. Večer jsme se zúčastnili schůze... a večer vyrazily zpět do Prahy.

Vytisknout

3. mistrovství BCCCZ v obedienci, Dvůr Králové, 15.9.

Rozhodla jsem se přihlásit oba kluky, aby Bárníčkovi nebylo líto, že stále někam jezdím jenom s Dastíkem. Ale počítala jsem, že mi nejspíš odejde z placu. Na závody jsem jela společně s Janou Malinskou (díky za společnost) již v pátek večer. Ubytovali jsme se společně se známými na ubytovně ve Dvoře Králové, kousek od cvičáku.

Vytisknout

Závody obedience Pyšely, 1.9.

Dnes jsme se vydali s kamarádkou Janou na závody obedience do Pyšel. Vzhledem k tomu, že jsme asi měsíc netrénovali, jsem neměla naprosto žádné ambice. A Dastymu bylo ještě ráno špatně, takže nebyl ve své kůži. Nicméně jsem se těšila, že uvidím známé a popovídáme si.

Vytisknout

IDS Mladá Boleslav, 25.8.

Vzhledem k tomu, že jsem byla na dovolené, vzala Dastíka na výstavu kamarádka Verča Matochová a tímto jí patří ještě jednou velké díky!!! Celý den se o něho starala a nakonec ho i vystavila, protože chovatelka Kakta Dědičová bohužel neměla čas ho dojít vystavit. Její pejci se vystavovali přesně ve stejnou chvíli, jako Dastík. Dasty zazářil a odnesl si známku V1, CAC, CACIB, BOB!!!!