Vytisknout

Novinky 2013

Veselé Vánoce a šťastný nový rok 2014

pf2014

V CHS Fairing Work se narodili Dastyho potomci, 14.12.2013

Dnes ve tři odpoledne se narodilo 5 krásných štěňátek. Dva kluci (jeden černobílý, jeden modrobílý) a tři holky (všechny černobílé). Mají se čile k světu. Více informací v záložce "Potomci - Vrh "A" Fairing Work" nebo na stránkách CHS Fairing Work .

pida dasty enzi kraska hvezdicka spolecnaDasty úspěšně složil zkoušku StPr1, 17.11.2013

Dnes jsme se zúčastnili zkoušek podle mezinárodního zkušebního řádu v ZKO Libeň. Nastoupili jsme na zkoušku StPr1 (zkouška vyhledávání předmětu). Z počátku byl Dasty dost roztěkaný, po place běhal trochu splašeně, ale pak se začal soustředit a našel oba předměty a v pořádku je označil. Bohužel jsem špatně pochopila, že předměty nejsou jen na posekaném place, ale mohou být i v zarostlé části, kde bylo i bodláčí a malinní, takže jsem ho několikrát odvolala zpět než mi rozhodčí řekl, že i tam může být předmět. A samozřejmě že druhý byl zde. Tak jsem mu to chudákovi zkazila, ale hledal moc pěkně.


Březost potvrzena, 8.11.2013

Enží dnes byla potvrzena březost. Pan doktor viděl minimálně 4 mimča, ale myslí si, že jich bude více. Enží byla dne 21.10.2013 očkována proti herpesviru. Více informací v záložce "Potomci - Vrh "A" Fairing Work". Pokud byste měli zájem o štěňátko z toho spojení, kontaktujte mne nebo chovatelku Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

sono 8.11.2013 kryt2


Rodinný sraz vrhu "B" Royal Fellow, 20.10.2013

Dnes jsme se vypravili na rodinnou procházku béčkového vrhu Royal Fellow na hrad Helfenburk. Kromě maminky Coffee, taťky Dastyho a dětiček Báji, Bowie, Blue, Bilba, Bastiena a Buddyho nás doprovázeli ještě ostatní členové psích smeček našich štěňátek. Moc jsme si výlet užili, jsem velmi ráda, že jsem mohla všechny vidět, jak krásně rostou, popovídat s majiteli a podobně. Kromě vycházky jsme si zvládli ještě opéct buřtíky přímo na hradě. Moc a moc všem děkuji, že přijeli!!! :) Fotky


 

Budějický Xtrém, České Budějovice, 13.-14.10.2013

Letošní poslední flyballový závod se konal opětně v Českých Budějovicích. Naše družstva si vedla velmi dobře. The Rebels I - 3. místo ve druhé divizi, The Rebels II - 1. místo ve 4. divizi a The Rebels III - 2. místo v 6. divizi.

 1 2 3

za foto děkuji Michaela Nováková a Tereza Šafránková


Klubová výstava BCCCZ, Skochovice, 27.-29.9.2013

Od pátku do neděle se ve Skochovicích, v klubu Lávka, konaly dvě klubové výstavy ( v pátek bez zadávání klubového vítěze a v sobotu se zadáváním titulu Kluový vítěz) a v neděli se konal celodenní seminář. Jako rozdodčí byli letos pozvání dva velmi zkušení rozhodčí a chovatelé border kolií z Velké Británie - Joanne Ratcliffe a Ross Green. Rozhodčí byli velmi přísní, hlavně pani rozhodčí, která známku Výborná zadávala opravdu jen málo. Naše "výprava" si vedla velmi dobře, Dasty se panu Rossovi velmi líbil, pochválil mu nádhernou hlavu a krásný výraz (byl to prý jediný pes, který od něho toto "ocenění" získal). Pani Jo se též líbil, ale nemohla si nevšimnout jeho vysoko neseného ocasu, na který jsou angličtí rozhodčí velmi hákliví. Vážím si jejich návštěvy, jejich výstavního semináře a poté i celodenního semináře o border koliích. Pani Jo mi ukázala, jak Dastyho správně vystavit, ale prý s tím jeho "ocáskem" bude na dlouhou dobu tréninku.

pátek (psi - Ross Green, feny - Joanne Ratcliffe):
Diego Tender Flash - V2, res.CAC
Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" - VN3
Bascoffee z Lantíkova (matka vrhu "B" Royal Fellow) - V

sobota (feny - Ross Green, psi- Joanne Ratcliffe):
Diego Tender Flash - VD
Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA"- VN3
Big Boss is Your Royal Fellow "DASTY"- VN3
Bascoffee z Lantíkova (matka vrhu "B" Royal Fellow) - V

1 3 4 5 6
za foto děkuji Bořivoj Šimek