Vytisknout

Novinky 2019

17. 8.
Klubová výstava KCHMPP, Mikulov, rozhodčí: Petra Márová

Due Parchi Pic Pokey Geronimo Mathieson "MATTHEW" - tř. otevřená (5) - VD4
Diego Tender Flash "DASTY" - tř. veteránů (3) - V1, BOV

Dnes jsme po dlouhé době vyrazili zase na výstavu. Matthew vyjel po více než roce. Snažili jsme se trénovat, stále to ještě není nejideálnější, ale jsme na dobré cestě. Paní rozhodčí ho moc chválila, několikrát zmínila, jaká je škoda, že si to kazí tím svým zlobením (občas ještě povyskočí a kouše do vodítka), že si tím kazí pohyb a proto mu musí dát VD. Ale já jsem spokojená, je vidět, že jsme se posunuli, že se lepší. Třeba jednou ve veteránech už bude chodit jako správný výstavák :-D  Dastíček profesionál si omotal paní rozhodčí kolem tlapky a získal V1, BOV s krásným posudkem. Moc jsme si o užili, děkuji přátelům za podporu na výstavě.


23. 6.
Vrh "B" Kiss of Panda

Dnes se narodil Mattymu další vrh, tentokrát v CHS Kiss of Panda. Po dlouhé očekávání se nakonec narodil 1 pejsek. Bude to určitě pěkný rozmazleneček, když je sám. Zůstane v CHS.


12. 6.
Očekávaný vrh "B" Kiss of Panda

V chovatelské stanici Kiss of Panda očekávají štěňátka po našem Mattym, která by se měla narodit v koncem června.


9. 6.
Kardiologické vyšetření

Dasty a Matthew dnes podstoupili podrobné kardiologické vyšetření. Zúčastnili jsme se semináře Kardiologické dny, kde kluci byli jako "figuranti" a přítomní veterináři prováděli vyšetření na nejnovnějších přístrojích. Oba jsou naprosto zdraví, dostali pochvalu, hlavně Dasty sklidil velikou poklonu, že na svůj věk vůbec nevypadá, že by mu typovali tak 2-3 roky. Moc mě to potěšilo, samozřejmě kromě toho, že jsou kluci v pořádku.


2. - 8. 6.
Nejen obedience tábor Esadera

Strávili jsme týden ve společnosti skvělých lidí a jejich pejsků. Na táboře jsme kromě obedience trénovali též nosework, dále jsme pejsky protáhli na dogfitnes a sami jsme se mohli protáhnout na hodinách jógy. Skvěle zorganizováno, perfektní atmosféra, výborná kantýna, co více si přát. Moc děkuji všem účastníkům za tak skvělý kolektiv.


15. 5.
Vrh "T" z Bengasu

 

Dnes v noci se narodila Mattymu štěňátka v CHS z Bengasu. Narodilo se 6 štěňat - 4 feny a 2 psi. Více info o tomto vrhu nazelznete na jejich stránce


4. - 5. 5. 
Eager's Cup 2019

První flyballový turnaj letošní sezóny. V sobotu jsme v průběžném hodnocení obsadili hezké druhé místo. V neděli jsme bohužel hned první rozběh prohráli. Nikdo z nás ani nedoufal., že pejskové pak budou muset absolvovat ještě dalších 5 rozběhů, včetně opakovaného finále, a umístíme se na úžasném 1. místě v 6. divizi s nejlepším zaběhnutým časem 18,62s ve složení Pepina-Matthew-Bowie-Mája. FUNatic Runners vyjeli v sestavě Pepina - Matthew - Noisy - Bowie - Mája - Aida. Matthew dohromady odběhal neuvěřitelných 33 běhů se stabilními časy a ještě si v sobotu zaběhl svůj osobní rekord 4,22s na výšce překážek 30cm. Děkujeme všem FUNaticům za skvělé závody, napínavou atmosféru a strhující finálové běhy. Děkujeme HopTropákům za opět skvěle uspořádaný závod! 


29. 4.
Očekávaný vrh "T" z Bengasu

V chovatelské stanici z Bengasu očekávají štěňátka po našem Mattym, která by se měla narodit v polovině května. Více informací o tomto vrhu najdete na jejich stránce.


24. 4.
Vrh "Y" Jeffija

Dnes v noci se narodila Mattymu štěňátka v CHS Jeffija. Narodili se 3 fenky a 1 pes. Více info o tomto vrhu nazelznete na jejich stránce.


19.-21.4.
Velikonoční flyballové soustředění

Již se stává tradicí, že o Velikonocích trávíme čas mezi flyballovými přáteli a pilujeme kondici na nadcházející sezónu. I letos jsme si to skvěle užili!! Děkujeme všem!


7. 4.
Zkouška ZZO

Matthew dnes úspěšně složil další zkoušku, tentokrát ZZO s výsledkem 54 bodů ze 60 a známkou "prospěl výborně".
ZZO
7. 3.
Titul C.I.E. pro Dastyho

Dastymu byl oficiálně přiznán titul Mezinárodní výstavní šampion - C.I.E.! Na tento titul měl splněny podmínky již pět let, bohužel mojí chybou jsem o něho zažádala až nyní. A dnes mu přišel krásný diplom.
CIE
12. 1.
Focení v ateliéru

Dnes jsme si udělali výlet i s naším kočičím parťákem Deedeem za skvělou kamarádkou a chovatelkou Mgr. Annou Hrochovou (CHS Royal Fellow) a kromě milé návštěvy jsme měli domluvené focení v jejím novém fotoateliéru. Na výsledek se můžete podívat sami. Děkuji za krásné fotky našich chlupáčů. Fotogalerie