Vytisknout

Novinky 2019

12. 6.
Vrh "B" Kiss of Panda

V chovatelské stanici Kiss of Panda očekávají štěňátka po našem Mattym, která by se měla narodit v koncem června. 


15. 5.
Vrh "T" z Bengasu

Dnes v noci se narodila Mattymu štěňátka v CHS z Bengasu. Narodilo se 6 štěňat - 4 feny a 2 psi. Více info o tomto vrhu nazelznete na jejich stránce. 


4. - 5. 5. 
Eager's Cup 2019

První flyballový turnaj letošní sezóny. V sobotu jsme v průběžném hodnocení obsadili hezké druhé místo. V neděli jsme bohužel hned první rozběh prohráli. Nikdo z nás ani nedoufal., že pejskové pak budou muset absolvovat ještě dalších 5 rozběhů, včetně opakovaného finále, a umístíme se na úžasném 1. místě v 6. divizi s nejlepším zaběhnutým časem 18,62s ve složení Pepina-Matthew-Bowie-Mája. FUNatic Runners vyjeli v sestavě Pepina - Matthew - Noisy - Bowie - Mája - Aida. Matthew dohromady odběhal neuvěřitelných 33 běhů se stabilními časy a ještě si v sobotu zaběhl svůj osobní rekord 4,22s na výšce překážek 30cm. Děkujeme všem FUNaticům za skvělé závody, napínavou atmosféru a strhující finálové běhy. Děkujeme HopTropákům za opět skvěle uspořádaný závod! 


29. 4.
Vrh "T" z Bengasu

V chovatelské stanici z Bengasu očekávají štěňátka po našem Mattym, která by se měla narodit v polovině května. Více informací o tomto vrhu najdete na jejich stránce.


24. 4.
Vrh "Y" Jeffija

Dnes v noci se narodila Mattymu štěňátka v CHS Jeffija. Narodili se 3 fenky a 1 pes. Více info o tomto vrhu nazelznete na jejich stránce.


19.-21.4.
Velikonoční flyballové soustředění

Již se stává tradicí, že o Velikonocích trávíme čas mezi flyballovými přáteli a pilujeme kondici na nadcházející sezónu. I letos jsme si to skvěle užili!! Děkujeme všem!


7. 4.
Zkouška ZZO

Matthew dnes úspěšně složil další zkoušku, tentokrát ZZO s výsledkem 54 bodů ze 60 a známkou "prospěl výborně".
ZZO
7. 3.
Titul C.I.E. pro Dastyho

Dastymu byl oficiálně přiznán titul Mezinárodní výstavní šampion - C.I.E.! Na tento titul měl splněny podmínky již pět let, bohužel mojí chybou jsem o něho zažádala až nyní. A dnes mu přišel krásný diplom.
CIE
12. 1.
Focení v ateliéru

Dnes jsme si udělali výlet i s naším kočičím parťákem Deedeem za skvělou kamarádkou a chovatelkou Mgr. Annou Hrochovou (CHS Royal Fellow) a kromě milé návštěvy jsme měli domluvené focení v jejím novém fotoateliéru. Na výsledek se můžete podívat sami. Děkuji za krásné fotky našich chlupáčů. Fotogalerie