Vytisknout

Novinky 2016

14. 11.
Cassie na vyšetření

Countess Cassie Royal Fellow "CASSIE" dnes absolvovala RTG vyšetření u MVDr. Jaromíra Ekra s výsledky: DKK 0/0 (HD A), DLK 0/0 (ED A), OCD nepostižena/unaffected!! Dále vyšetření na DOV včetně glaukomu s výsledkem "prostá všech očních vad" u MVDr. Beránka. Máme obrovskou radost a moc gratulujeme k nádherným výsledkům.


5. 11. 
MČR v obedience 2016

Dnes se konalo Mistrovství ČR v obedience 2016, kterého se zúčastnila Dastyho dcera Nimzi (Creamy Nimzi Royal Fellow). Závodila ve třídě OB-Z a ze 17 závodníků se úmístila na úžasném 2. místě s 305 body a známkou Výborná!!! Hrozně moc gratulujeme!!! Úžasný výsledek!

Výlet s Royal Fellow

Opět jsme si s přáteli udělali menší výlet, pejskové vyběhaní, mokří, špinaví a šťastní. Děkujeme za pozvání

Mattthew Mattthew Mattthew

9. 10. 
Náš nový přírůstek do smečky - Matthew

Dnes jsme si z Itálie dovezli našeho nového psího kamaráda z chovatelské stanice Due Parchi Pic Pokey, více info o něm naleznete na jeho stránce ZDE.


25. 9. 
Bonitace Zlín

Dnes proběhla ve Zlíně bonitace pod záštitou klubu BCCCZ, které se zúčastnila Dastyho dcera Nimzi.

Creamy Nimzi Royal Fellow "NIMZI" - chovná (bonitační kód: lim be+mpnn nna/ E1 R1 U1)

Moc gratulujeme!


1. 9.
Chelsea a Nimzi na vyšetření, Bája složila další zkoušku

Během prázdnin absolvovaly "holky" z Royal Fellow zdravotní vyšetření a zde jsou výsledky:

Creamy Nimzi Royal Fellow "NIMZI" - DOV nepostižena - prostá všech očních vad!
C-Chelsea Princess Royal Fellow "CHELSEA" - DKK 1/1, DLK 0/0, OCD nepostižena!

Bye Bye Worries Royal Fellow "BÁJA" - MD1 na výbornou. Tímto dokončila všechny zkoušky prvního stupně a získala tak titul Master of Dogdancing!

Majitelkám gratulujeme a máme velikou radost!!!


16. 4.
Flyballový turnaj dvojic začátečníků a veteránů - kŘ.U.P.ky na břehu

Dnes jsme se zúčastnili prvních letošních flyballových závodů, na rozjezd sezóny zatím jen turnaje dvojic začátečníků a veteránů. Naše FUNatické barvy hájil Barnei se Zarčou ve veteránech a naše nová mladá naděje Pepina se svou paničkou Hankou, které vytvořili společně s kříženkou Holly a borderkou Any společný tým pod názvem FUNatic Hop. Naši veteránci si pravděpodobně zaběhli svůj poslední flyballový turnaj, nesmím zapomenout dodat, že Barneimu bude za tři týdny krásných dvanáct let a Zarče je deset let. Oba si to náramně užili a nakonec si vyběhali krásné druhé místo!!! Začátečníkům se také dařilo báječně, všichni byli moc moc šikovní. Hanka s Pepinou měly skvělé starty, které by jim i leckterý ostřílený závodník mohl závidět. Všechny tři mladé nadějě běhaly spolehlivě a bez jediného zaváhání, nakonec si společnými silami vybojovali krásné třetí místo ve druhé divizi s nejrychlejším časem 9,95s a to ještě s velkou střídačkou. Máme z nich velikou radost, všem moc gratulujeme. Velké poděkovaní patří naší skvělé nabíječce Pétě, která se ujala jak našich staroušků, tak i mlaďošků, a na cizím boxu nabíjela bez jediného zaváhání. Též děkujeme všem z HopTrop, kteří nás vzali do party a podporovali nás, a také všem zúčastněným FUNaticům, kteří nás přijeli podpořit.

BBB 0452 BBB 0453 BBB 0455 BBB 0456 BBB 0465 BBB 0477 BBB 0480 BBB 0481 turnajdvojice169 turnajdvojice170 turnajdvojice171 turnajdvojice173 turnajdvojice175 turnajdvojice185 FB IMG 1461048438386 FB IMG 1461056039733 FB IMG 1461056056237 FB IMG 1461056061279 FB IMG 1461056065868 FB IMG 1461056076217
Turnaje se zúčastnili také Dastyho a Coffee dětičky - Brave Heart Royal Fellow "BILBO", Blueberry Princess Royal Fellow "BLUE" a Countess Cassie Royal Fellow "CASSIE". Bilbo si společně s Blue a jejich bratránkem Cedrikem, za družstvo ForPes Lenochodi, vyběhali hezké 1.místo v 5. divzi. Cassie se svou malou parťačkou Miou vybojovala krásné 4. místo ve 3. divizi. Všem moc gratulujeme a těšíme se, až se budeme společně potkávat na závodech.

cassie casiie4 cassie cassie1 cassie2 cassie3 blue blue1 blue2

Za krásné fotky moc děkujeme Zdeňkovi Korintovi a Ivetě Dupalové.


14. 4.
Atrej na RTG vyšetření

Atrej z Janinovy louky "ATREJ" dnes absolvoval RTG vyšetření u MVDr. Jaromíra Ekra s krásnými výsledky: DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen, spondylóza nepostižen a luxace patelly 0/0. Máme obrovskou radost a moc a moc gratulujeme!!!!


3. 4.
Chelsea na agility

C-Chelsea Princess Royal Fellow "CHELSEA" se poprvé zúčastnila agility v pokročilých a vyběhali si 2. a 9. místo (s nejrychlejším časem), celkově 2. místo. Moc gratulujeme a přejeme spoustu dalších úspěchů.


2. 4.
Nimzi a Chelsea na závodech

Creamy Nimzi Royal Fellow "NIMZI" se dnes zúčastnila MR BCCCZ ve výkonu v kategorii ZZO a umístila se na krásném 3. místě (z 11) s 55. body ze 60.
C-Chelsea Princess Royal Fellow "CHELSEA" se dnes zúčastnila canicrossových závodů a umístila se na krásném 5. místě z 15 účastníků.

Moc a moc gratulujeme oběma majitelkám a děkujeme za vzornou prezentaci.


18. 3. 
Ashley absolvovala RTG

Ashley z Janinovy louky absolvovala minulý týden RTG vyšetření kyčlí, loktů a ramen. Dnes přišli výsledky od MVDr. Jaromíra Ekra s verdiktem DKK 1/1, DLK 1/1, OCD nepostižena. Vzhledem k tomu, jak je Ashley aktivní a již od malého štěňátka hodně skáče, i přes plot, jsme trochu očekávali, že výsledky nebudou úplně negativní.


17. 3. 
Barnei i Dasty na vyšetření DOV

Kluci dnes absolvovali vyšetření u MVDr. Jiřího Beránka na dědičné oční vady (PRA, CEA, katarakta atd.) včetně glaukomu s výsledkem PROSTÝ!!!! Máme obrovskou radost, hlavně z našeho dědečka Barneiho, který byl od pana doktora pochválen, že na dvanáct let vypadá krásně a oči na tento věk také skvělé. Má jen trochu zákal čočky.


3. 3.
Atrej podstoupil vyšetření na DOV

Atrej z Janinovy louky "ATREJ" dnes absolvoval vyšetření u MVDr. Jiřího Beránka na dědičné oční vady (PRA, CEA, katarakta atd.) včetně glaukomu s výsledkem PROSTÝ!!!! Máme obrovskou radost, gratulujeme a děkujeme za skvělé zprávy!

FB IMG 1457037557772
27. 2.
Narození vrhu "O" z Bengasu

Dnes během dne se Hvězdičce z Bengasu narodilo sedm krásných černobílých štěňátek, 4 kluci a 3 holky. Všichni se mají čile k světu. Více informací naleznete ZDE.

společná16. 2.
Dasty slaví 7. narozeniny

7. narozeniny11. 2.
Asterix podstoupil vyšetření na DOV

Asterix z Janinovy louky "ASTERIX" dnes absolvoval vyšetření u MVDr. Lucie Míkové na dědičné oční vady (PRA, CEA, katarakta atd.) včetně glaukomu s výsledkem PROSTÝ!!!! Máme obrovskou radost, gratulujeme a děkujeme za skvělé zprávy!


29. 1.
Ashley podstoupila vyšetření na DOV

Ashley z Janinovy louky "ASHLEY" dnes absolvovala vyšetření u MVDr. Lucie Míkové na dědičné oční vady (PRA, CEA, katarakta atd.) včetně glaukomu s výsledkem PROSTÁ!!!! Máme obrovskou radost, gratulujeme a děkujeme za skvělé zprávy!


25. 1. 
Březost potvrzena

Dnes byla Hvězdička na sonu a byla jí potvrzena březost. Tudíž se na přelomu února a března můžeme těšit na narození malých chlupatých kuliček. Více informací naleznete ZDE.


9. 1.
Vrh "B" Royal Fellow slaví 3. narozeniny

Všem našim prvorozeným štěňátkům přejeme hlavně hodně zdraví, spoustu zábavy se svými páníčky, moře radosti a hodně dobrot.


1. 1.
Vrh "A" z Janinovy louky slaví 1. narozeniny

Všem štěňátkům přejeme hlavně hodně zdraví, spoustu zábavy se svými páníčky, moře radosti a hodně dobrot.